Tresčia pochúťka s kozím syrom, sklo, 90g

Cena
2,86 € s DPH

Výrobca

Na sklade
ks

Tapenáda je francúzsky stredoveký vynález a znamená pasta/ paštéka. Hovorí sa, že prvé olivové pasty, známe aj ako "olivada" alebo "tapanade" vznikli v Provence.
Meditea vyrábá zeleninové a rybie paštéky zo stredomorských produktov ako sú olivy, artyčoky, paradajky, baklažán, cuketa a tiež z rybičiek (tuniak, sardinky a tresky). Tieto chutné tapenády, obohatené kvalitním extra panenským olivovým olejom, sú lákavým predkrmom. Stačí jednoducho natrieť na chlieb, toast alebo chrumkavú bagetu a pochutnať si.
Gastronomické možnosti sú takmer nekonečné - môžete ich pridať do šalátov, cestovín, pizzy alebo ich použiť k zeleninovým pokrmom, rybám,bielemu mäsu alebo na prípravu chuťoviek. Pridáním do vinného octu vzniká nový originální spôsob, ako vytvorit novú chuť dresingu.
Francúzské tapenády Meditea sa vyrábajú tradičnou metódou bez prídavku farbív, konzervantov a emulgátorov, totiž bez Ečok.
viac

Zloženie: Osolená treska 40 %, slnečnicový olej, voda, zahusťovadlo: mliečna bielkovina, karagén a dextróza, korenie, koncentrovaná citrónová šťava.