Tartufata tradičná

Cena
11,50 €


Kód produktu
ZI1153

ks

Hľuzovky sú skvelé na výrobu aromatických omáčok a nátierok, možno ich tiež zamiešať do teplých cestovín alebo pridať do čerstvo upečenej omelety. Nech už ich použijete na akýkoľvek spôsob, hľuzovky pozdvihnú každé jedlo na úroveň delikatesy. viac

Tartufata tradičná 80g

Spoločnosť Zigante tartufi d.o.o. ako vedúce meno v spracovaní a predaji hľuzoviek v Chorvátsku má svoje sídlo v Plovaniji pri Buje, rovnako ako kancelárie v mnohých európskych krajinách av Austrálii, Japonsku a USA. Spoločnosť vznikla v roku 1992. O osem rokov neskôr otvorila firma prvý obchod, špecializujúca sa na predaj hľuzoviek a produktov s hľuzovkami. Bol otvorený v istrijskom mestečku Livade. V tom istom roku majiteľ a zakladateľ firmy Zigante Giancarlo Zigante našiel kúsok od Livade najväčšiu bielu hľuzovku na svete, ktorá bols zapísaná do Guinnessovej knihy rekordov. Nechal si urobiť aj bronzový odliatok, ktorý má pri vchode do svojej reštaurácie Enoteka Zigante v Livade. Tento podnik bol v roku 2005 vyhodnotený ako najlepšia reštaurácia v Chorvátsku.

V roku 2008 spoločnosť Zigante tartufi otvorila najmodernejšiu továreň na spracovanie a konzervovanie hľuzoviek v Európe s celkovou plochou približne 1600 m2.

Naša firma je dovozcom hľuzoviek od istrijskej firmy Zigante. Vďaka tomu môžete ochutnať množstvo delikates, ku ktorým by ste sa len tak nedostali. Máte jedinečnú príležitosť ich vyskúšať vďaka nášmu eshopu. A nebojte sa, rozbíjať prasiatka ani ruinovať rodinný rozpočet nie je potrebné.

Zloženie: šampiňóny (Agaricus bisporus) 62%, extra panenský olivový olej, olivy 11%, čierna letná hľuzovka (Tuber aestivum Vitt.) 8%, biela hľuzovka (Tuber magnatum Pico) 2%, soľ, aróma, korenie.

Výživové údaje na 100g:

energetická hodnota: 675kJ/162kcal,

tuky: 11,6 g,

z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,7g,

sacharidy: 12,7 g,

z toho cukry: 2,8 g,

bielkoviny: 1,8g,

soľ: 1,40g.

Vyrobené v Chorvátsku