Syr Beemster MEDIUM, 4 mesiace zrenia

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
BEM13

Stredne mäkký a maslový s ľahko ostrou príchuťou. Syr je súčasťou života v celom Holandsku. Beemster Medium je najviac konzumovaný syr v Holandsku a vďaka tomu je najuniverzálnejší v rade Beemster. viac

BEEMSTER Syr MEDIUM, 4 mesiace zrenia, 150g
Syry Beemster pochádzajú zo samostatného regiónu v Holandsku, zvaného Beemster Polder. 
Toto územie vzniklo odplavením mora v roku 1612 a leží 4 metre pod úrovňou morskej hladiny.
Vznikla tak unikátna pôda, veľmi bohatá na minerály. Vďaka tomu tu kravy dávajú sladšie a vláčnejšie mlieko.
Toto delikátne mlieko je potom pod vedením majstrov syrov ručne spracované tradičnými remeselnými technikami.
Výsledkom sú nadýchané a výnimočne chutné holandské syry. Koláče syra zrejú v preverených skladoch na drevenom podklade av čistých prírodných podmienkach.
Vďaka tomu vám môžeme dodávať ten najkvalitnejší a najchutnejší syr. Syr Beemster vyhral, ​​vďaka svojej neoceniteľnej chuti, mnoho ocenení po celom svete. BEEMSTER MEDIUM Zreje 4 mesiace Chuť: Stredne mäkký a maslový s ľahko ostrou príchuťou Výborný na dochutenie varených pokrmov či ako dochucovadlo všeobecne Odporúčané pivo/víno: Čapované pivo alebo biele víno, napríklad Pinot Gris Beemster Medium Syr Gouda 48% f.i.d.m. Zloženie: pasterizované kravské mlieko*, soľ, syrárske kultúry, syridlo*, dusičnan sodný (E251), farbivá: annatto (E160b). *Alergény Krajina pôvodu: Holandsko Hmotnosť: 150g Výživové údaje na 100g: energetická hodnota: 1606 KJ / 387 kcal, tuky: 31,8 g, -z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,9 g, sacharidy: 0 g, -z toho cukry: 0 g, bielkoviny: 25,2 g, soľ: 1,8 g. Uchovávajte v chladničke pri teplote 2-7 °C.