NOVÉ

1015

Na sklade

5,99 € s DPH


ks

MŇAMKA...Čo viac dodať? Už len toľko, že je 100% prírodná :) viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

MŇAMKA Sušené ovocie v čokoláde s vlašským orechom v poleve MIX
Výnimočnosť Mňamky je zložením a to  sušeného ovocia, vlašského orecha a čokoládovej polevy čo v kombinácii vyvoláva zmyselnú a lahodnú chuť. V balení Mix 300 g máte na výber zo 4 druhov ovocnej Mňamky a vašou spätnou reakciou nám môžete pomôcť pri rozhodovaní, ktorú ovocnú Mňamku máme vyrábať aj  samostatne v balení 300g.

Vlašské orechy
Upokoja vaše srdce, nervovú sústavu a cievny systém. Obsahujú veľmi veľa pre nás prospešných látok, účinne pôsobia na celý organizmus, metabolizmus a aj chudnutie. Pomôžu v boji s vysokým cholesterolom, tlakom, vyprázdňovaním, s krásnymi vlasmi či nechtami.

Sušená slivka s vlašským orechom v poleve
Sú veľmi chutné, šťavnaté ovocie s vysokým obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov, betakaroténu a antioxidantov. Sú koncentrovaným zdrojom množstva dôležitých živín a antioxidantov. Vďaka obsahu pektínov, ktoré spomaľujú vstrebávanie cukrov a zvyšuje spaľovanie tukov. Sú skvelé na rednúce kosti...

Zloženie:
sušená slivka bez kôstky (sušená slivka, konzervačné látky: kyselina sorbová, kyselina benzoová), jadro vlašského orecha, kakaová tuková poleva 25% (cukor, palmový tuk, kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín; čokoládová aróma, jedlá soľ), cukor.

Sušená datľa s vlašským orechom v poleve
Energetická, minerálová a vitamínová bomba pre športovcov.
Vzácna v nich je aj kyselina pantoténová (B5) – stará sa o našu psychickú a fyzickú kondíciu, dodáva telu energiu a vitalitu a takisto podporuje sústredenie. Ovocie je bohaté aj na vápnik, meď, chlór, železo, draslík a v neposlednom rade aj spomínanú esenciálnu aminokyselinu tryptofan. Tá sa v mozgu mení na nervový hormón serotonín, ktorý zaručuje dlhý a blahodárny spánok.

Zloženie:
sušená datľa bez kôstky (sušená datľa, konzervačné látky: kyselina sorbová, kyselina benzoová), jadro vlašského orecha, kakaová tuková poleva 25% (cukor, palmový tuk, kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín; čokoládová aróma, jedlá soľ), cukor.

 
Sušená broskyňa s vlašským orechom v poleve
Broskyne ako všeliek - toto chutné ovocie má neuveriteľne pozitívne účinky.
Sušené broskyne majú veľmi vysoký obsah karoténov, podporujú obranyschopnosť, chránia bunky a sú prevenciou pred civilizačnými chorobami.
Udržujú stabilizovanú hladinu cukru v krvi a majú močopudný účinok.

Zloženie:
sušená broskyňa bez kôstky (sušená broskyňa, konzervačné látky: kyselina sorbová, kyselina benzoová), jadro vlašského orecha, kakaová tuková poleva 25% (cukor, palmový tuk, kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín; čokoládová aróma, jedlá soľ), cukor.

Sušená marhuľa s vlašským orechom v poleve
Marhule – úžasné, zdravé ovocie!
Sušené marhule sú bohaté na magnézium, ktoré má pozitívny vplyv na fungovanie nervového systému. Marhule spomaľujú proces starnutia, posilňujú vlasy, pokožku, nechty a imunitný systém, ochránia pred slnkom

Zloženie:
sušená marhuľa a slivka bez kôstky (sušená marhuľa a slivka, konzervačné látky: kyselina sorbová, kyselina benzoová), jadro vlašského orecha, kakaová tuková poleva 25% (cukor, palmový tuk, kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín; čokoládová aróma, jedlá soľ), cukor.

Hmotnosť: 300g
Vyrobené v Ukrajine.

Kontaktujte nás!