CG0008

Na sklade

4,80 € s DPH


ks

Tá najjemnejšia paštéta z celého portfólia Čongrády produktov v sebe spája chuť farmárskych kuracích pečienok z Farmy Štěpánovsko, smotanového masla, kačacieho sádla, tymianu a bylinkového destilátu. Tak jednoduchá a pritom tak chutná paštéta! viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

ČONGRÁDY Kuracia jemná paštéta, 160g
Konzervované výrobky Čongrády vychádzajú z rodinnej receptúry, ktorú vytvoril dedko Zuzany - Štefan Čongrády. Niekoľkoročné skúsenosti z dedinských zabíjačiek mu umožnili vyrábať domáce paštéty, nátierky a mäsové konzervy s vyváženou chuťou a hlavne zo skutočného mäsa. My sme nadviazali na jeho skúsenosti a prinášame na stoly našich zákazníkov výrobky iba z prírodných ingrediencií. Presne také, ako by ste si ich urobili sami doma.

Veríme v poctivosť remeslá, a preto celá výroba prechádza našimi rukami - od príjmu mäsa až po zabalenie a dodanie konečnému zákazníkovi. Starostlivo si vyberáme dodávateľa, aby sme mali záruku, že sú všetky mäsa českého pôvodu. Chuťový zážitok je pre nás nesmierne dôležitý, rovnako ako samotné balenie a prezentácie výrobkov.

Sme tu pre vás, pre našich zákazníkov, aby sme zachovali tradície a chute aj pre ďalšie generácie. Výroba našich paštét a mäsových výrobkov prebieha v Ležkách v Ústeckom kraji. Náš československý tím spolupracuje s kvalitnými českými chovateľmi a dodávateľmi, aby vo výsledku vznikli chutné a kvalitné paštéty a konzervované výrobky. U nás by ste zbytočne hľadali syntetické konzervanty a aditíva.

Čongrády výrobky vyrábame klasickým spôsobom tepelnej konzervácie - termosterilace. Preto môžeme s čistým svedomím povedať, že sa jedná o prírodné výrobky, bez lepku.

Skladujte v suchu pri teplote 5—30 °C. Po otvorení skladujte v chladničke do 8 °C a spotrebujte do 2 dní. Minimálna trvanlivosť 48 mesiacov.

ČONGRÁDY SÚ:
bez lepku

Zloženie:
Kuracie pečienky min. 62%, pražená cibuľa, maslo, alk.bylinkový destilát, jedlá soľ, tymian, čierne korenie

Alergény:
horčica, maslo

Prehlásenie o GMO:
Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy.

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1503 kJ / 359 kcal;
tuky 34g,
- z toho nasýtené mastné kyseliny 12g;
- sacharidy 2,8g,
z toho cukry 1g; bílkoviny 12 g, sůl 1,4 g

Hmotnosť: 160g
Certifikované výrobky Dolného Poohří

Kontaktujte nás!