CG0002

Nie je na sklade

5,90 € s DPH


ks

Čongrády Králičia paštéta s tymiánom 150 g Králik s tymiánom opitý Rizlingom rýnskym. Aj takto by sme mohli popísať králičiu paštétu, v ktorej sa spája práca moravských vinárov a českých farmárov. Králičie mäso je výborná a zdravá surovina, ktorá dnes na našich stoloch bohužiaľ chýba. Aj toto je cesta, ako navrátiť králičie mäso späť do denného jedálnička. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

ČONGRÁDY Králičia paštéta s Tymiánom, 150g
Konzervované výrobky Čongrády vychádzajú z rodinnej receptúry, ktorú vytvoril dedko Zuzany - Štefan Čongrády. Niekoľkoročné skúsenosti z dedinských zabíjačiek mu umožnili vyrábať domáce paštéty, nátierky a mäsové konzervy s vyváženou chuťou a hlavne zo skutočného mäsa. My sme nadviazali na jeho skúsenosti a prinášame na stoly našich zákazníkov výrobky iba z prírodných ingrediencií.Presne také, ako by ste si ich urobili sami doma.

Veríme v poctivosť remeslá, a preto celá výroba prechádza našimi rukami - od príjmu mäsa až po zabalenie a dodanie konečnému zákazníkovi. Starostlivo si vyberáme dodávateľa, aby sme mali záruku, že sú všetky mäsa českého pôvodu. Chuťový zážitok je pre nás nesmierne dôležitý, rovnako ako samotné balenie a prezentácie výrobkov.

Sme tu pre vás, pre našich zákazníkov, aby sme zachovali tradície a chute aj pre ďalšie generácie. Výroba našich paštét a mäsových výrobkov prebieha v Ležkách v Ústeckom kraji. Náš československý tím spolupracuje s kvalitnými českými chovateľmi a dodávateľmi, aby vo výsledku vznikli chutné a kvalitné paštéty a konzervované výrobky. U nás by ste zbytočne hľadali syntetické konzervanty a aditíva.

Čongrády výrobky vyrábame klasickým spôsobom tepelnej konzervácie - termosterilace. Preto môžeme s čistým svedomím povedať, že sa jedná o prírodné výrobky, bez lepku. Bez obáv môžete dopriať to najlepšie aj svojim deťom. Ani celiaci neprídu skrátka.

Skladujte v suchu pri teplote 5—30 °C. Po otvorení skladujte v chladničke do 8 °C a spotrebujte do 2 dní. Minimálna trvanlivosť 48 mesiacov.

ČONGRÁDY SÚ:
bez lepku

Zloženie:
králičie mäso min. 56%, králičia pečienka min. 16%, bravčové sadlo min. 12%, biele víno, jedlá soľ, cesnak, tymián min. 0,2%, čiernie korenie

Alergény:
horčica, maslo

Prehlásenie o GMO:
Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy.

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota: 1309 kJ / 315 kcal;
tuky 26g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 11g
Sacharidy 2,7g
- z toho cukry 1,7g
Bielkoviny 17g
soľ 1,9g

Hmotnosť: 150g
Certifikované výrobky Dolného Poohří

Kontaktujte nás!