Žiadna položka
  • Naša spoločnosť bola založená v roku 2010 so zámerom ponúkať na slovenskom trhu kvalitné víno a pochutiny. Ponúkaný tovar je starostlivo vyberaný s ohľadom na spôsob výroby a zdravotnú prospešnosť. 
  • V roku 2012 sme rozšírili naše aktivity o veľkoobchod s prestížnymi francúzskymi terinami (paštétami rôznych príchutí) od známych výrobcov s dlhoročnou tradíciou a ďalšieho zaujímavého sortimentu pochutín a delikates. 
  • Naším cieľom je ponúknuť Vám kvalitné a zdravé potraviny, ktoré reprezentujú zdravý životný štýl a na ktorých si zároveň môže skutočne pochutnať aj ten najväčší labužník. V dnešnej dobe, keď sú klienti náročnejší a presýtení veľkým množstvom potravín s nízkou kvalitou, môžu byť práve naše produkty tým, čím sa budete odlišovať od homogénnych obchodných reťazcov. 
  • Bude pre nás veľkou cťou a potešením byť Vaším dodávateľom týchto zaujímavých produktov a veríme, že Vám pomôžeme obohatiť váš sortiment o tieto prestížne a svetovo uznávané výrobky. 

 

Vízia

Našou víziou je rozširovať slovenský trh o prvotriedne výrobky z tých najkvalitnejších prírodných surovín bez chemických prísad. Chceme dosiahnuť zmenu spotrebiteľského správania a odchod od lacných, nekvalitných a väčšinou i zdraviu nebezpečných potravín k lepším, zdravším a dostupným potravinám.